مهمان.. از سری داستان های فامیل خوشچل ما..

یادتون باشه اگه خونه ما میان و مخصوصا مجرد هم هستید ... به هیچ وجه نباید یادتون بره که وقتی رسیدید منزل یه زنگ به من بزنید که رسیدم..

حتی اگه خونتون کرج باشه.. چه برسه به اینکه شمال باشه..

یادتون باشه اگه مهمان من هستید.. و می بینید من دارم خودم رو براتون پر پر می کنم  مهر و محبتتون رو به زبان بیارید اگه مهر و محبتی وجود داره.. و واقعا فداکاری منو حس می کنید..

اگه مهمون من هستید و من تنها می فرستمتون ترمینال وقتی رسیدید و سوار اتول شدید و راهی شمال یه زنگ بزنید.. مخصوصا شما که گوشی موبایل عین عضوی از بدنتون همیشه بهتون وصله و عین آیینه چشتون توشه.. و هی دارید باهاش ور میرید به طوریکه هر ٢ ساعت یه بار شارجتون تموم می شه و فکر می کنید ای بابا نکنه موبایلتون خرابه یا پریز های ما برق ندارند..

وقتی مهمون من هستید و با من میاد مسافرت.. به دعوت خودم.. یه حسی هم نسبت به کودکم از خود بروز دهید.. مخصوصا وقتی بیمار باشه.. و نگذارید فکر شما بشه باری رو دوش من..

وقتی مهمون من هستید وقتی گرسنه هستید و میبینید من مشغول بیمار داری هستم بگید گشنمه.. نمونید تا من ببرمتون رستوران هتل تا غذا بخورید.. شما پیش قدم بشید..

یا لاقل بعد از غذا اظهار سیری کنید.. اظهار نکنید وای مرده بودم از گرسنگی..

در ضمن تشکرکردن از همسرم بابت محبت هاش بد نیست ها.. به هر حال داره براتون هزینه می کنه..  حتی اگه یاد نگرفتید از بابا و مامانتون تشکر کنید.. اونها که تمام هم و غمشون شمایید..

وقتی مهمون من هستید تو رو خدا با موبایلتون اینقدر ور نرید.. اوکی...

اون وقت من مجبور می شم بشینم پای اینترنت تا حال شما رو کنم تو قوطی و یا لال بمیرم..

 

پ ن: عزیز جون اذعان داشتند که دختر عموشون بدجوری تو خودش و اس ام هاش و موبایلش و تک زدن هاش و اینها غرق بود.. و گفت حالمو به هم زد..

منم گفتم تو تازه متوجه شدی.. قبلا که بهت گفتم اینها کلا اینطوری هستند ولی شما چون تو خونه نیستی نمی دیدی...

مادرم هنوز که هنوزه به محض اینکه از اینجا بره خونه خودشون یا هر جای دیگه تماس می گیره و ضمن تشکر کردن .. رسیدن خودشو اعلام می کنه..

گاهی فکر می کنم مادر من بهترین مادر و معلمی که تا به حال وجود داشته..  

/ 2 نظر / 2 بازدید
قزن قلفی

آها فهمیدم عتیقه مزبور کی بوده ! [نیشخند]

نـانـا

من همون موقع که اسمشو گفتی فهمیدم کی بوده! بعد هی داشتم فکر می کردم این سیبی چرا از گذشته عبرت نمیگیره؟ بعد به خودم جواب دادم بیچاره چی کار کنه خب طفل معصوم! بوس بوس تف تف تف خرکیییییییییییی اینقدر حرص نده خودتو عسل بانو! اعصاب اون طفلکیم اینقدر ترد نکن [نیشخند][ماچ][گل][قلب]