سیب سکته کرده

سلام

صبح زیبای همه به خیر و شادی

الان که دارم اینها رو براتون می نویسم و یا به عبارتی می تایپم حالم زیاد خوش نیست چون:

۱- تو راه اینقدر ترسیدم که کمرم و قلبم درد گرفته واحتمالاً یه سکته رو زدم

۲- از دست خداجون هم ناراحتم که چرا یه پول قلمبه به ما عطا نمی کنه ما بیام تهران خونه بگیریم تا هم از دست این رفت و آمد راحت بشیم و هم اینکه از بار ترافیک صبحگاهی کم کنیم

۳- از دست پلیس ناراحتم که چرا صبح ها از این ماشین هایه پلیس بزرگراه نداره تو اتوبان که این راننده های احمق رو جریمه کنه.

کدوم راننده هایه احمق؟؟ یعنی شما نمی دونین؟

همون راننده هایی که صبح زود تو این شلوغی و وانفسا، فکر می کنند اومدن مسابقه حرکات نمایشی با ماشین. همون راننده اتوبوس دیوانه ای که امروز صبح احساس کرده بود سوار ماشین مسابقه است. نه جون مسافراش براش مهم بود و نه اینکه بقیه ماشینهایه اطرافش.

نمی دونم تو سرش چی بود و چی فکر می کرد. ولی من که از بیرون داشتم به حرکات و رانندگی احمقانه اون نگاه می کردم هر آن احساس می کردم که دیگه چپ می کنه. یه بوق هایه وحشتناکی می زد که نگو و نپرس.

عزیز جون که تو لاین سرعت داشت می اومد حداکثر سرعتش ۸۰ تا تونسته بود بشه، اونوقت این اتوبوسه تو اون شلوغی سرعتش ۱۱۰ تا بود. باور کنین.

اگه من پلیس بودم ماشینشو می خوابوندم و شماره و عکس و اسم راننده رو تو روزنامه می زدم. تا درس عبرتی بشه برا همه. تازه حق رانندگی رو هم به مدت ۱ سال ازش می گرفتم.

راستی چرا پلیس غیر جریمه کردن یه فکرهایه اساسی دیگه نمی کنه برا این راننده هایه احمقی که با جون مردم بازی می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چرا؟

/ 0 نظر / 4 بازدید