دیدار شد میسر و بوس و کنارهم.....

دیدار شد میسر و بوس و کنارهم..... بقیه اش رو دیگه نمی نویسم که بدآموزی داره . از اینجا مثلاً خانواده رد میشن.

دیروز بعداز اینکه از اداره زدم بیرون به شوق دیدار یار، تمام عوامل طبیعی می خواستند دو دلدار دیر به هم برسن. شاید هم می خواستند اصلاً نرسن.

باورتون میشه مسیری که پیاده میشد در عرض 10 دقیقه پیاده رفت رو 35 دقیقه با ماشین طول کشید تا برسم. البته این کل مسیر من نبود وگرنه با سر پیاده میرفتم. به هر حال بعد از یک ساعت به عشقم رسیدم.

اگه فکر می کنین عزیز دلم تو ماشین خوابیده بود سخت در اشتباهین. چون اون بی صبرانه منتظر بود من برسم.

وای که چقدر خوشحال بودم از اینکه می دیدم سرحال و سالمه.

خیلی دلم  براش تنگ شده بود. گاهی فکر می کنم این سفرها و ماموریت ها و .. تو زندگی لازمه. آدم بیشتر می فهمه که چقدر بودن یا نبودن اطرافیانش براش مهمه. منکه طاقت دوری از عزیز جونم رو ندارم.

(اگه این زهرا خانوم بذاره و وسط احساس من پا برهنه نپره در نهایت عشقولانه گی براتون می نویسم)

با وجود تموم تاخیرهایه من جهت رسیدن به قرارمون با عزیز جون، در کمال شگفتی ساعت 6:40 دقیقه رسیدیم خونه. آخ که نمی دونین یه روز 1 ساعت زودتر می رسم خونه چقدر تو زندگی جلو می افتم.

شامم هم که تقریباً آماده بود. تا ساعت 7:30 شام هم میل نموده بودیم. من یه جعبه خوشگل دیگه هم درست کردم که جون میده واسه ولنتاین.

بعد هم دو سه تا سریال و بعد هم جیش بوس لالا.

*** دیشب حالم خیلی بد بود. یه حس هایه غریبی تو دلم حس می کردم. عزیز جون می گفت خدا کنه نی نی باشه. ولی من مطمئن هستم یه کرم کدو گنده بود. (آخه من این چند وقته یه عالمه کدو خوردم.......شوخی کردم ) . یه عالمه تپش قلب و کمر درد و ... داشتم.

***دیشب نغمه و خاله زنگ زده بودن و با ما صحبت نمودند.

***آخر این هفته از اون فرصت هاییکه میشه رفت شمال. ولی نمی دونم عزیز جون منو میبره یا نه؟

*** چقدر زود دیر شد. دو ماه پیش بود که داشتم به این تعطیلی فکر می کردم و حالا به این زودی رسیده.

***راستی نغمه یه نی نی 1 ماهه تو شکمش داره. همون نغمه دیگه خودتون که بهتر می دونین (یعنی من نمی خوام براتون توضیح بدم). و حالا لازمه که به گوش یه نفر برسه بعد می دونین چی میشه. همه به این موضوع فکر می کنن که چرا من نی نی ندارم. از اونجاییکه من برام مهم نیست و خوشحال میشم حال همه گرفته بشه به روی خودم هم نمیارم. دیگه مادر شوهر نغمه رو بگو که باید چه آتیشی بسوزونه. بعد مامان عزیز جون رو بگو که چقدر حالش گرفته میشه و بعد اگه هم به سرشون بزنه که بیان و ناز منو بکشن سخت در اشتباه می باشند. تازه من اگه نی نی دار هم بخوام بشم تا دو یا سه ماه تصمیم ندارم بهشون بگم. وقتی به گوششون میرسونم که اونا تا بیان و بجنبن به  گوش بقیه برسونن، می بینن که بنده زاییدم. بعد هم خوب همه فکر می کنند بنده 7 ماهه زاییدم (حالا اگه هفت ماهه بزام که کلی خنده بازاره). اگه هم برا عرض تبریک تشریف آوردند منم به همه می گم که نه بچه ام تازه 10 ماهه به دنیا اومده. مردم هم که بالاخره سرشون درد می کنه برا اینطور چیزها میشینن حساب می کنن و متوجه میشن که نه تنها خبرها به اونها دیر رسیده، خبرها به یه سری دیگه هم دیر رسیده و بدین سان کلی دل من خنک میشه.

 و اینجاست که شما با اون روی من آشنا میشید. خوب چیکار کنم. اخلاقم اینه که می بینین. تا یه ظرفیتی رو من از همه چیز چشم پوشی می کنم. ولی اگه ظرفیته پر بشه نه تنها بدیهایی که طرف در  گذشته در حقم کرده یادم میاد، به تمام بدیهایی هم که ممکنه در آینده در حق من کنه فکر می کنم. مثل لگد زدنش به قبرم، باور کنین!!!!

عزیز جون میگه تو تخیلات قوی ای داری. ولی نمی دونه که این تخیلات قوی خیلی اعصاب آدم رو به هم می ریزه. چون همش همه چیز تو ذهنم وول می خوره و گاهی نمی ذاره به اون چیز که باید فکر کنم ، فکر کنم. یادمه موقع درس خوندن خیلی طول می کشید  که برم تو حس و به اصطلاح تمرکز کنم رو مطلبی که دارم می خونم. برا همین گاهی که ذهنم خیلی مشوش بود ترجیح میدادم تو شلوغی درس بخونم که دیگه تو ذهنم جایی برا فکر کردن به موضوعات دیگه نداشته باشم.

/ 6 نظر / 4 بازدید
ورهرام

سلام من وبلاگ شما رو خوندم به شما تبريک ميگم خوب و راحت مينويسيد - موفق باشيد - اگه دوست داشتيد به وبلاگ من هم سری بزنيد .

مريم

سلام قشنگ بود دوست داشتی بيا مريم

گلچين شعر

- گلچین شعر - را با عاشقانه ترین و زیباترین وبلاگها ، همین روزها گشوده ام و به تدریج بر این تعداد ، خواهم افزود ... مطمئن هستم تو نیز خواهی پسندید . اگر ممکنه لینکم را در وبلاگ زیبایت بگذار . در انتظار سرانگشتهای مهربانت هستم . بدرود نازنبن !

سميرا

سلام عزيزم ، خوشحالم كه عشقت برگشته و صحيح و سالم پيشته . اون حرفت رو كه گفتي گاهي اين سفرها لازمه قبول دارم . تويه مجله موفقيت يه مطلب جالب خوندم : سفر برايم هيچ چيز به جز دلتنگي ندارد اما زندگي به من آموخت براي بهتر ديدن عظمت و شكوه هر چيز بايد قدري از آن دور شد ! گفته بودي نوشته هات رو واقعاْ می خونم یا نه . البته که می خونم ، همه اش رو . به نظرم خيلي ساده و صادق مي نويسي ، به دل ميشينه و چون از بعضي نظر ها احساست بهم نزديكه بيشتر لذت مي برم يعني فكر مي كنم اين حرفها از دل خودم بيرون مياد .

ليلی

سلام نوشته بودی برای دوستی که آيا نوشته هايت را وافعا می خواند؟ کنجکاو شدم بدانم و آمدم اينجا. چه ساده و راحت می نويسی و جالبتر اينکه عشق از لابلای تمام حروفت فرياد می زند. خوشا بحالت که اينهمه عاشقی.

شمسی خانوم

نغمه رو نفهميدم...ولی چه باحال که نی نی دار باشی!!! آخ جون نی نی سيب مهربون!!! اومدن آقا عزيز جون هم مبارک.