ماجراهايه آخر هفته سيب مهربون.... ۵شنبه

پنجشنبه ظهر بالاخره بعد از سه سانس ساعت 12:59 دقیقه از رخت خواب دل کندیم.62.gif  به کارهایه خانه رسیدگی نمودیم. دوش گرفته و دوباره زیباترین شدیم و رختهایه 100 هزار تومانی خویش را به تن نموده و راهی دیار غربت شدیم.

نه بابا دیار غربت که نه رفتم تهران. اونم با قطار بزرگ همگانی.

یادم رفت بگم که نه نهار خوردم نه صبحونه درست درمون. تو راه خیلی گشنه ام شده بود. وقتی رسیدم خونه آزاده اینها ساعت 7 شده بود.

فکر می کردم اینقدر که گرسنه هستم یه عالمه غذا می خورم. ولی یه کم که خوردم سیر شدم.

برادر شوهر آزاده هم بود. آقایه کوروش خان صغیر هم یه دسته گل قشنگ به آب داده بود. تو نی فلان قدر تومنی حمید که یادگار چندین و چند سال پیش یکی از استادهایه حمید بود، مگ های مغناطیسی رو ریخته بود.

چشمتون روز بد نبینه مگها به هم چسبیده بودند و توی نی سه لایه یا دولایه شده بودند.

منم بیکار با فکر و ... یه عالمه از اونها رو بیرون آوردم. باورتون نمیشه. عین حل کردن یه پازل بود.

مواد لازم جهت اینکار شامل: دو عدد سیخ بافتنی که رسانا نبودند،  یک عدد موچین، دو عدد سیخ کباب که رسانا بودند، یه عدد چراغ قوه، یه ذهن خلاق و یه آدم بیکار که شب یلدا شوهرش هم نیست و می خوا یه جوری با تنهاییش کنار بیاد.

همه رو بیرون کشیدم جز 3 تا که تو اون یه سر نی گیر کرده بودن و به هیچ صراطی مستقیم نبودند. حمید که خیلی نا امید بود. ولی بالاخره بعد از تلاش بسیار تونستم اونها رو هم ساعت 1 صبح از تو نی در بیارم.

از اونجاییکه هیچکی هم تو ساختمون نبود. حمید به افتخار ما یه اهنگ قشنگ نصفه نیمه هم زد. (البته ما که تو اتاق بودیم و احتمالاً اون می خواست نی رو امتحان کنه ببینه درسته یا نه) حمید به من گفت که چطور می تون مازتون تشکر کنم؟ منم نیم دونم چرا گفتم که وقتی من مردم، پنجشنبه ها برام نی بزن.

راستی یادم رفت بگم که رفتیم بیرون و آیس پک خوردیم 93.gif و آزاده هم کلی رانندگی کرد و خون به دل شدیم و اومدیم خونه.65.gif

به هر حال شب یلدا امسال هم گذشت. 156.gif80.gif

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید