فکرمی کنین من مریضم؟

فکرمی کنین من مریضم؟ 311.gif یا اینکه تب دارم.  البته یه خورده داغ کردم261.gif دور چشمام هم کبود شده291.gif

باور کنین قبلاً هم این طوری میشدم.

مخصوصاً وقتی دبیرستانی بودم.299.gif 

اون موقع که همه دوستام دیگه برا خودشون خانومی شده بودن89.gif  و کلی با کلاس رفتار میکردن و هر کدوم از همکلاسی ها دو جین دوست پسر داشتن و همه هم ته کلاس 65.gif بودن، من تازه شیطونییم گل کرده بود و هی ورجه وورجه می کردم84.gif84.gif84.gif84.gif و خلاصه یه جا بند نمی شدم.

البته به خاطر بلوغ دیر رس نبودها. اتفاقا در نوع خودم زود رس هم بودم. 44.gif به طوریکه در کلاس دوم راهنمایی که بودم کلی برا خودم خواستگار داشتم.44.gif36.gif44.gif همه فکر می کردن من کلی کدبانو هستم 91.gif و کلی خانومم 279.gif  و کلی برا خودم بزرگ شدم283.gif  و ... البته نمی دونستن پس این چهره خانومانه که دیدید چه هیولایی خوابیده222.gif . ترسیدین مگه نه؟124.gif

امار خواستگارهام در کلاس دوم دبیرستان به ۶۰ تا رسید.105.gif39.gif البته من هر کی که بهم چشمکم زد شمردم اینقدر شد ها.45.gif39.gif

ولی خدا وکیلی طبق آمار ۲۰ تا بودن. و جالب اینکه بعد از خواستگاری از من بود که بختشون وا می شد و به محض اینکه جواب رد می شنیدن می رفتن خونه بخت.229.gif 

چندتایی هم که نرفته بودن خونه بخت به خاطر این بود که اونها خواستگاریشون از من فقط به این علت بود که می ترسیدن این در گرانبها رو از دست بدن.39.gif شاید هم دچار بلوغ زود رس شده بودن و 44.gif38.gif وگرنه دهنشون بوی شیر میداد89.gif .

داشتم می گفتم که من تازه تو دبیرستان دچار مریضی مردم آزاری و کرم ریختن شدم. و به قول بچه ها با حال شدم.

کاری هم نمی کردم جز مردم آزاری.

اهل دوست پسر و... هم نبودم. ولی کلی حال می کردم وقتی شماره تلفن و ... یه نفر رو پیدا می کردم. به طور کلی کلی اهل امار دراوردن بودم.

همون موقع بود که شخصیت هایه مهمی مثل قرمزه، کامپیوتریه، بارون، رفیع زاده، یحیی جون، رنجبر، شمعی و .... در زندگی ما پا به عرصه وجود گذاشتن.

خلاصه اینقدر کرم می ریختیم که به درجه سیب کرمو ارتقا حاصل نمودم.

می دونین چیه یه حس شروریت تو خودم حس می کردم.

حالا اینهمه گفتم که بگم دوباره دارم دچار اون حس میشم. یعنی خیلی وقته شدم.

ولیمامانم میگه تو دیگه بزرگ شدی دخترم کمی عاقل باش.89.gif

بابام میگه یه دوقلو بیار. یا حداقل یه یه قلو بیار منم قول میدم مامان ازش مواظبت کنه.

44.gif 

با این سفارش هایه بابام احساس میکنم بزرگ شدم. ولی وقتی میام تو  وبلاگم یادم میره که خانوم خونه هستم و کلی بزرگ شدم. (کلی رو غلیظ بخونین و با تاکید)..........

می گم که کارم به جایی رسیده که برا خودم کامنت میذارم.

یه کارهایه دیگه هم می کنم که جز اون پروژه است و بهتون نمی گم.

تازه اگه موبایل جدید بخره که دیگه بدبختش می کنم. براش اس ام اس می زنم . خودم رو معرفی نمی کنم و....

حلا شما فکرمی کنین من مریضم؟ 311.gif یا اینکه تب دارم.  البته یه خورده داغ کردم261.gif دور چشمام هم کبود شده291.gif قرصامم نخوردم.

شما هم اینطوری میشین؟؟؟؟

/ 2 نظر / 4 بازدید
دخترک ژوليده

نه هيچيت نيست! کرم ريختن رو عشقه!‌ اصلا زندگی يعنی «کرم بريز و بريز و بريز ولی کسی رو آزار نده» لينگه خودمی اصن غصه نخور... راستی دکتر خوب سراغ نداری؟؟؟