یه خورده حرف

* هنوز خونمون به هم ریخته است. چون گچکارها هنوز نیومدن اون دیوار ور درست کنند.

*سینه ام درد میکنه. احساس می کنم یه غده توشه. نفسم بالا نمیاد. اکسیژن ۲۰۰۰ تومنی هم نمی رم میل کنم.

*شرکت دارن تعدیل نیرو می کنند. من ناراحت بیکار شدن نیستم. چون عزیز جون برام کار ژیدا میکنه. ولی دوست دارم فعلاْ همینجا بیام سر کار. چراشو هم نمی دونم.

*من پنجشنبه بازار نرفتم.. بهترین دلیلش هم این بود که کمرم درد می کرد. تازه خیلی هم خوابم می اومد. بعدشم کلی کار تو خونه مونده بود که باید انجام می دادم. یه پروژه ای هم هست که باید تو خونه انجام می دادمش و شنبه تحویل می دادم و ..... بازم بگم.

*مجبور شدم کتری رو با بدبختی درست کنم تا بتونم چای میل نمایم.

*راستی لوستر رو هم پیدا کردم با قیمت مناسب. البته کمی مناسب ولی باز خوشحالم.

* خدایا یه کم پول قلمبه بده به ما.

*خدایا ...آدمهایی که پول مردم رو می خورن رو باهاشون چیکار می کنی؟ آه من چی میشه؟

فکر کنم از همه بیشتر کپلی متوجه بشه که من چی می گم.

* دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه .

**** از همه دوستان و عزیزانی که این چند وقته به من سر می زنن ممنون. تازه خوشحال تر هم می شم اگه مطالب رو بخونن.

/ 1 نظر / 4 بازدید
محمد دهدار از دبی

باوفای با مرام سلام روز شنبه ات بخیر از این که اومدی ممنون . این یادداشتت هم قشنگ بود . شما که این همه جا رو رفتید تو این بازار تا اون بازار از این رستوران تا اون رستوران یه سر هم میومدید دبی چی میشد . راستی شنبه بازار و ۳ شنبه بازار هم یادتون نره (شوخی کردم به دل نگیر) خاله جونت اینا دبی هستن ؟ خب آدرس ما رو حتما بلدن چون ما تو کار بدلیجات (تاج/ گلوبند / گوشواره / و کلیه لوازم عروس) و تزیینات لباس زنونه هستیم محاله که ما رو نشناسن . خب حالا اومدیم و نشناختن . آدرس ما رو بدین بهشون تشریف بیارن ما در خدمتیم. آدرس : نایف/ پشت مرکز پلیس نایف / پاساژ کویتی / شرکت بیت الازرار التجاریه. شماره تلفن اگر میخواستن هم آدرس ایمیلتون بدین میفرستم براتون. ممنونم موفق باشی