پول یا علف خرس

اول از همه یکی به من بگه چرا میگن پول شده علف خرس؟؟؟

مگه علف خرس چطوری بوده؟

خلاصه به هر دلیلی که گفتند پول شده علف خرس، فکر کنم دیگه مصداقی برای پول در این زمونه نداشته باشه.

- چرا؟

چون وقتی با ۱۰۰۰۰تومان می ری خرید و چیزی نمی خری جز مقدار کمی کاهو و گوجه و خیار ... و دقیقا ۴ عدد سیب. بعدش می بینی هیچ پولی تو کیفت باقی نمونده چه حسی بهت دست میده؟؟؟؟

به نظر من با ۱۰۰۰۰ تومان حتما مردم اون دوره زمونه می تونستن یه کامیون علف خرس بخرن که حداقل شکم ۲۰ تا خرس رو سیر می کرد و ارزشش خیلی بیشتر از اون چیزهایی که ن خریدم.....  (که البته شکم دو تا خرس رو هم پر نمی کرد...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) 

/ 5 نظر / 35 بازدید

سلام این سایت را به مناسبت تولد همسرم فرزاد تقدیمش می کنم ممنون میشم از این سایت دیدن کند و در قسمت birthday تولدش را تبريک بگين.متشکرم

نارسيس

سلام...بابا خيلی تو کار آدما دخالت نکن سيب و چه به اين حرفا

سميرا

سلام ، حالت چطوره ؟ چند وقتي نتونستم بهت سر بزنم دلم براي نوشته هات تنگ شده بود . اميدوارم مشكل گاز گرفتگي ات كاملاً بر طرف شده باشه . تو رو خدا يه موقع تصحيح برگه ها يه ذره دلت براي دانشجو ها بسوزه . من خودم هم اقتصاد خوندم منتها از نوع مهندسيش ! واقعاً مغز آدم رو پياده مي كنه . در مورد پول حق با توئه وقتي براي يك كيلو گوجه فرنگي مجبوري ۱۲۰۰ تومن پول بدي ديگه چه انتظاري داري قبلاْ وقتی می خواستن از يه غذای ساده و ارزون حرف بزنن می گفتن نون و پنير و گوجه فرنگی .

شهاب

سلام سيب جون باز هم منم. صبح بخير.

شهاب

سلام سيب مهربون راستش بابام ناراحتی کليوی داره. الن نزديک ۲ سال ميشه که دياليز ميشه. به دليل همين بيماری و دياليز نامناسبی که تو انزلی ميشد باعث شده که رو اعصاب پاش تاثير بذاره و دچار دردهای شديد در پاهاش به خصوص تو زانوهاش ميشه که هيچ مسکنی هم تسکينش نمی ده. البته الان يک ساله که اومده تهران و از وقتی که اينجاست حالش خيلی بهتره. مرسی به خاطر تموم مهربونی هات