Daisypath Anniversary tickers بحث در داخل ماشين....... برق گرفتگی - سيب مهربون

بحث در داخل ماشين....... برق گرفتگی

سلام

من هی نمی خوام حرف های اجتماعی بزنم نمیشه نمی ذارند.

همیشه می گفتم چرا بعضی ها تو ماشین از خودشون اعتراض در وکنند (برره ای بخونید) چرا حرفهای سیاسی وزنند.. حالا می فهمم چرا ؟ چون گاهی آدم با دیدن یا شنیدن یه مسئله ای، منفجر میشه.

چرا؟ چون ظرفیتش تکمیل تکمیل شده و نیاز به یه تلنگر کوچیک داره. از اونجا که ممکنه این تلنگر تو ماشین بهش بخوره، ادم جهت جلوگیری از خودکشی خودش باید حرف بزنه ، فحش بده و یا در ماشین رو به هم بکوبه یا با راننده دعوا کنهو یا در بهترین حالت از خودش لکچر (همون سخنرانی) دروکنه.

دیروز یکی از همین روزها برای من بود. تو ماشین نشسته بودم و از خونه ازاده اینها داشتم به سر کارم مراجعت می نمودم.تو اخبار داشت می گفت: امروز کشورهای فلان و بهمان ... یک ساعت ساعت خود را به عقب کشیدند... و فلان کشور و بهمان کشور در مورد صرفه جویی براثر جلو کشیدن ساعت امارهایی داده بودند که قابل تامل و ملاحظه بود....خلاصه اینکه من کلی رفتم تو فکر که مگه میشه تو رادیو ایران همچین اخباری پخش کنند؟ اینه به ضرر خودشون!!!!!! چون اونها امسال به خاطر اینکه با بقیه کشورها دهن کجی کنند اینکار و نکردند!!! (مثل اینکه سر لج و لجبازی بگی چون اینها اون کار ور نکردند ما نمی کنیم..اخه یکی نیست بگه چه ربطی داره.. پس شما هم نباید دنبال تکنولوژی و انرژی هسته ای و .. باشید چون اونها اینکار و انجام دادند پس حتما یه کار غربیه.. خدایا دارم می ترکم از عصبانیت)

البته این فکر و ابهاماتی که برام پیش اومده بود خیلی سریع رفع شد. چون در ادامه اخبار گوینده گفت: البته ما در این رابطه با وزیر نیرو صحبتهایی داشتیم... صحبتهایه وزیر نیرو که منتخب ریاست جمهور محترم هست!!!!!!!!فکر می کنید چی بود؟

بله وزیر محترم نیرو گفتند که البته اگه اماری که این کشورها دادند درست باشه!!!! جای هیچ تعجبی نداره چون اونها برق رو به نرخ ازاد حساب می کنند و ... و با توجه به افزایش قیمت نرخ ازاد و متغیر بودن اون در برخی از ماهها و این حرفها ... و چه می دونم این رقم رو نمیشه بهش گفت صرفه جویی!!!!

(به نظر شما کشوری مثل المان یعنی به این مسئله پی نبرده... تازه گیرم که رقم تغییر کنه .. پس چه دولت مهربونی که کاری می کنه مردمش متحمل هزینه اضافه نشه و نمی گه کون لق مردم)

تازه ایشون گفتند که مصرف ما با وجود تغییر نکردن ساعت تغییر محسوسی نداشته و با سالهای قبل در پیک مصرف برق تفاوت چشمگیری و محسوسی نداشتیم و ... (البته با امار دقیقی که داشتند!!!!)

ولی وزیر محترم نیرو یادشون رفت به نکته مهم اشاره کنند که در ساعات اوج مصرف در طول تابستون ایا مردم برق خونشون وصل بوده تا بتونند مصرف کنند یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا در شبانه روز و مخصوصاً در اوج گرمایه هر آِا برق داشتند تا بتونند کولر و ... روشن کنند یا نه؟

آیا در اثر قطع برق و در نتیجه عدم آبگیری پمپ هایه منبع آب اداره آب محترم ، آیا مردم وقتی هم برق می اومد آب داشتند تا کولر روشن کنند و از برقی که هر چند از گاهی یه بار می اومد استفاده کنند؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا مردم با اینهمه قطع و وصل کردن هایه برق توسط شما جرات داشتند از لوازمی نیر جاروبرقی ، لباسشویی و ... استفاده کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من موندم این وزیر محترم چطور روش شد بیاد و اینو بگه؟؟؟؟؟

به خدا این تابستون یه بار 22 روز مداوم نه آب داشتیم و نه برق درست درمون ... اونم فقط به خاطر قطع شدن مکرر برق و دوبار سوختن پمپ آب منبع تامین کننده اب منطقه ما(شاید هم مسئولین از ترس سوختن پمپ آب اونو روشن نمی کردند). حالا چند روز پراکنده دیگه که خودش سر جمع 15 روز بود.

حالا به نر شما ما تو طول تابستون اصلا نیازیبه استفاده از برق داشتیم؟؟

جز اون 2 ساعتی که یه مهتابی در طول شب روشن بود...

خلاصه اینکه من وقتی این حرفها رو شنیدم و یاد بدبختی هام تو این تابستون افتادم ناخودآگاه گفتم: اخه نمی گن مردم برق داشتند که بخوان مصرف کنند یا نه؟؟ که دیگه رسیدم به مقصد . وگرنه حتما یه بحث داغ در تاکسی صورت می گرفت.

نوشته : سیب مهربون در ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٩ آبان ۱۳۸٥
خاطرات سيب كوچولو

سیب مهربون

¤من هر چی بخوام اینجا می نویسم..طاقت نداری نخون . خانواده حق خوندن این مطالب رو ندارن.¤

نامه هاتو بده به من
سیب مهربون


انبار سيب دوني

سيب تازه
تیر ٩٢
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
اسفند ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥

سيب هاي دست چين

ما يه اكيپيم
فاستوس یعنی چه؟
شعر بند تمبانی
چهارشنبه می تونه روز خوبی باشه!
دلمه خارجی
سه حیوان زندگی من
شاید خودم شاید او

عكسهايي از باغ سيب

عكس خانوادگي

دوست هاي سيب كوچولو

افندوکهای قزن قلفی
سیبک مهربون۲
سیبک مهربون۱
آسمان آبی ساندی مهربون
هراسستان
نانا مهربون
سيبک مهربون ۳
چرخ و فلک آمینا گلم
داستانهای محمد رضا
IQهایی در حد سس مایونز
مازنی پاپلی
صميمی ترين دوست من
روزهای زندگی شيدا
زندگی ما و غزل
اتاقی از آن خورم
من دل تو زندگی
لیدی جین
هراسستان
حرافی
اینجا مدرسه نیست
طراح قالب


آمار سيب دزد ها

  RSS 2.0